COLD LIFTING

COLD LIFTING

COLD LIFTING

Avrupa'daki en yeni yüz teknolojisi ile cildinizin parlaklığını ve potansiyelini sadece 4 dakika içinde çözün.

COLD LIFTING’I TANIYALIM

Avrupa'daki en yeni yüz teknolojisi ilecildinizin parlaklığını ve potansiyelinisadece 4 dakika içinde çözün. Cold Lifting, güzel sonuçlar elde etmekiçin kontrollü karbondioksit spreyi ,hiyalüronik asit ile botaniklerin karışımını kesintisiz, enjeksiyonsuz ve ağrısız bir şekilde birleştiren yeni biryüz bakım ürünüdür.

GÜNÜMÜZDE OYUNUN KURALLARI DEĞİŞİYOR !

Cold Lifting'in geleceği gören teknolojisi,kırışıklıklarla mücadele etmek ve yüzgençleştirmek için yeni, olağanüstü,benzersiz, yenilikçi ve invaziv olmayananti-aging konseptini ortaya koyan basit,hızlı ve etkili bir tedavi.Hem yüz ifadelerini hem de yerçekimininsebep olduğu yüz kırışıklıklarını (gözler,anahat, alın, kaş , yanaklar ve dudaklarbölgesi) kolayca tedavi edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Cilt yoğun karbondioksite maruz kaldığında vücut bölgeye daha fazla oksijen vererektepki verir. Bu sayede sıkılaşma ve dolgunluk etkisi yaratılır. Cold Lifting, ciltteki aktifbileşenlerin uygulanmasını geliştiren bir teknoloji olan Dermal Dağıtım Sistemi (DDS)'dir. Cold Lifting'in eşsiz hiyalüronik asit serumu, aynı zamanda cildin genel görünümünüiyileştirmeye yardımcı olan sorgum bicolor sap tozu ve buğday proteini içerir.

NASIL ÇALIŞIR?

Cold Lifting, cildin sorunlu bölgelerine nemlendirici serumu vermek için karboksi (carboxy)sprey kullanarak çalışır. Cold Lifting birkaç dakika içinde uygulanır ve seanstan sonra günlük hayatı etkilemez. İşlem sırasında ağrı veacı yaşanmadığından ertesi gün normal hayatınıza devam edebilirsiniz.

COLD LIFTING’İN FAYDALARI

Aydınlık ve parlak bir cilt görünümü sağlar.

Daha genç ve sağlıklı görünen bir cilt için nem artışı sağlar.

Dokuların uyarılması sayesinde ince çizgileri sıkılaştırır.

Mikroneedling, mikrodermabrazyon, lazer cerrahisi ve diğer işlemler sonrasında cildi yatıştırır.