HYDRA BEAUTY

Komple cilt bakımı için 3 fonksiyonun birleşimi

HydraBeauty pullanma ve gözenek temizleme için özel uçlar kullanan bir cilt bakım sistemidir, bunun yanı sıra elektroporasyon prensibini kullanarak farklılaştırılmış premium solüsyonunu cildin gözeneklerinin derinliklerine nüfuz ettirir ve cildi daha berrak ve temiz bir hale getirir.

Nasıl Çalışıyor?

Tam cilt bakımı için 3 işlevin birleşimi.HydraBeauty, cildi pul pul ayırmak, gözenekleri temizlemek için özel ucunu kullanan ve ayrıca cilde ayrıcalıklı özel solüsyonunu nüfuz ederek elektroporasyon prensibiyle cildin temiz ve pürüzsüz olmasını sağlayan bir cilt bakım sistemidir.

 

TEKNOLOJİ

 

Aqua Temizleme Sistemi - Radyal Uç

Solüsyon, merkezi açıklıktan yayılır ve cilde temas ederken solüsyon yolu boyunca yayılır; bu sırada çözünmüş kirlilikler atık giriş deliğinden geçer.

 

Solüsyon elektroporasyon yoluyla nüfuz eder

Cilt yenilenmesi ve beslenmesi için etkili solüsyon nüfuzu. 3 tür LED ışık.

 

Prensip

Belirli bir moleküler ağırlığa sahip maddeleri hücre zarından geçirecek bir yöntemdir. Elektro pulslar, geçici olarak cilt yüzeyinde gözenekler oluşturmak için fosfolipid çift tabakayı rahatsız eder ve elektro pulslar durduğunda kapanırlar ve solüsyon gözenekler yoluyla hücrenin içine nüfuz eder.

 

Elmas uçlar ile deri soyma

Solüsyonu en yükseğe çıkaran vakum basıncı sayesinde ölü deriyi ve yabancı maddeleri ciltten uzaklaştırır, Emilim etkisi çok daha pürüzsüz cilt ve ton sağlar. Farklı cilt tipleri ve uygulama bölgeleri için 3 tür uç sunar.

AQUACLEAN KLİNİK SOLÜSYON

 

 TAHRİŞ EDİCİ OLMAYAN TEMİZLİK

 Gözeneklerdeki bakteri, sebum, kozmetik kalıntıyı çözmek için   çözünür bir solüsyon olan laktik Aside (AHA) nüfuz eder.

 

 

 

  T-BÖLGESİ İÇİN YOĞUN BAKIM

  Gözeneklerden sebum, siyah nokta, T-bölgesi vb. temizlemek için bir yağ       kontrol solüsyonu (BHA) olan salisilik asit uygular.

 

 

 

 

 NEM ve BESİNLERİ DESTEKLER

 B vitamini takviyesi, antioksidan etki, nemlendirme, melanin kontrolü ve ek besleyici maddeler sağlamak için ipek çiçeği ekstraktını nüfuz eder.

 

 

 

 

 SİSTEMİ TEMİZLER ve DEZENFEKTE EDER

 Adım 3’ü tamamladıktan sonra sistemi temizler ve dezenfekte eder.