BU HİZMETTEN YARARLANMAK İSTERMİSİN ?

Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız...

Ferda Koçer Estetik & Güzellik Merkezi | Bursa Ozon Bakımı

Ferda Koçer Estetik merkezinde sizlere uygulanacak Ozon Cilt Bakımı, anti akne özelliği sayesinde cildinizin temiz ve taze bir görünüme kavuşmasında yardımcı olur. Yoğun oksijen moleküllerinin etkisi cilt lekelerine karşı savaşır ve cildinizin yenilenmesine yardımcı olarak güzelliğinize güzellik katar!

Bursa Ozon ile Cilt Bakımı

Yaşlılık ve dış etkenler sebebiyle cildiniz sağlıklı görüntüsünden ödün verebilir ama Ozon Cilt Bakımı ile cildinizin canlı ve parlak görüntüsünü tekrar kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm insanlarda yaş ilerledikçe hücre sayıları azalır ve buna bağlı olarak epidermis yapı yorulur, keratin katmanı artarak ciltte deformasyona sebep olabilir. Aynı zamanda bu süreç içerisinde cildin elastikiyet yapısında kayıp başlayarak cildiniz sizinle birlikte yaşlanmaya başlar. Fakat Ferda Koçer Estetik & Güzellik Merkezi Bursa Ozon Bakımı sayesinde, yıllara meydan okumaya hazır olun!

Neden Ozon Bakımı Yaptırmalıyım?

Merkezimizde yapılacak olan bu bakımın önemini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ozonu diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran tarafı, işlemin içten ve dıştan yapılmasıdır. Bu sayede cildin oksijenlenmesi, nemlenmesi, korunması, yenilenmesi ve normal haline dönüştürülmesi sağlanır. Böylece kalıcı etki yaratılır.

Cilt temizlenir, sıkılaşır, toksinler atılır. Bu nedenle ozon ile kırışıklık tedavisi mucizevi bir yöntem olarak kabul edilmelidir.